Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Arhīvs - 'Mājas lapu izstrāde'

Unikāls web dizains

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: unikāls dizains. 1-2 dizaina varianti, dizains visām sadaļām, korekcijas darbi, bilžu apstrāde.

Tiks izstrādāts pilnībā unikāls web dizains – tāds, kāda nav nevienam. Šāds dizains tiek izstrādāts profesionāla, pieredzes bagāta web dizainera pārraudzībā. Šis pakalpojums nav lēts, taču darbs pie tā ir rūpīgs un kvalitatīvs.

Unikāla web dizaina izstrāde sadarbībā ar raimond.lv, kur varat skatīt arī paraugus.

  Hostinga un domēna reģistrēšana (VIDEO)

  Mājas lapu izstrāde un mājas lapu uzturēšana (hostings) ir divi dažādi pakalpojumi, tāpēc izstrādājot mājas lapu, ir nepieciešama vieta, kur to uzturēt (jo tā nevar karāties gaisā). Latvijā tagad ir pieejami izdevīgi hostinga pakalpojumi, un apskatīsim, kā iegādāties vietu savai mājas lapai un pie reizes arī domēnu.

  Zemāk ir parādīts, kā reģistrēt hostingu un domēnu Area uzņēmumā.

  Katalogs

  Piedāvājumā: preču/pakalpojumu/padarīto darbu/citu piedāvājumu katalogs

  Ja vēlaties ērtā veidā parādīt mājas lapas apmeklētājiem piedāvātās preces, pakalpojumus, padarītos darbus vai citus piedāvājumus, tad Jums ir nepieciešams katalogs. Preces var tikt kārtotas vienā vai vairākās kolonnās ar vai bez bildēm.

  Katalogā kategorijām var pievienot vairākas apakškategorijas.

  Par papildus maksu katalogu var savienot ar interneta veikala funkcijām. Šādi mājas lapu var pārveidot par interneta veikalu ar plašām administrēšanas iespējām (vairāk par to šeit).

  Lapas karte (Sitemap)

  Izstrādes piedāvājumā: lapas karte (angliski: Sitemap)

  Lapas karte ir mājas lapas saišu kopums, ko var apskatīt gan apmeklētāji, gan meklēšanas dzinēju sistēmas, kā Google, Yahoo, Bing. Tā ir veidota organizēti hierarhijas stilā.

  Ir 2 veidu lapas kartes:
  • XML – kas paredzēta meklēšanas dzinēju sistēmām, caur administrēšanas paneli var arī norādīt sadaļu grupu svarīgumu un cik bieži tajā tiek atjaunota informācija. Šādā veidā meklēšanas dzinējiem ir viegli atrast nepieciešamās lapas, kuras iekļaut meklēšanas rezultātos.
  • HTML – kas paredzēta apmeklētājiem, lai vieglāk atrast mājas lapā kādu interesējošu sadaļu
   Lasīt tālāk…

  Interneta veikala funkcijas

  Mājas lapu izstrāde, piedāvājumā: interneta veikala funkcijas (ar plašām administrēšanas iespējām).

  Interneta funkcijas ir ērti pārvaldāmas. Tajās ir daudz konfigurēšanas iespēju, kas padara ērtu interneta veikala lietošanu. Dažas no svarīgākajām īpašībām, kas tiek piedāvātas administrēšanā:
  • Maksājumu metodes (ne automātiskās, bet norādot kādā veidā klients vēlas maksāt: saņemot preci, ar pārskaitījumu vai kā savādāk)
  • Piegādes metodes (klients izvēlas sev ērtāko un izdevīgāko preču piegādes metodi)
  • Preču pārvaldīšana (ar iespēju pievienot arī vairākas bildes katrai precei)
  • Preču kategorijas
  • Preču raksturojumu pārvaldīšana (iespēja pievienot precēm opcijas, piemēram, krāsu izvēli, izmēra izvēli un tmldz.)
  • Pasūtījumi

  Klientiem būs iespēja izmantot ērtu pasūtījumu grozu, caur kuru varēs noformēt pasūtījumu.

  Preču pasūtīšana ir bez reģistrācijas, kas daudziem klientiem atvieglo preču iepirkšanos.

  Interneta veikala funkcijas sevī ietver visu nepieciešamo, lai Jūs varētu pārdot preces caur internetu.


  Lasīt tālāk…

  Meklētājs

  Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: teksta meklētājs publicētajos rakstos.

  Šis meklētājs apmeklētājiem sniedz iespēju atrast Jūsu mājas lapā sev vēlamo informāciju ātrā veidā. Tas pārskata publicētos rakstus un mājas lapas apmeklētājam uzrāda esošos rakstus, kuri satur noteiktu vārdu vai frāzi, kas tika ierakstīta meklētājā.
  Lasīt tālāk…

  Ieteikt sociālajos tīklos

  Mājas lapu izstrādes piedāvājumā ietilpst funkcionalitāte, kas nodrošina rakstu ieteikšanu sekojošajos sociālajos tīklos:

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +1
  • Draugiem.lv

  Ar šo iespēju mājas lapas apmeklētāji var dalīties ar citiem informācijā, kas viņiem šķita interesanta. Apmeklētāja sociālā tīkla profila sekotāji varēs redzēt ieteiktos rakstus, šādi iespējams palielināt apmeklētāju plūsmu Jūsu mājas lapā.

  Sociālie tīkli

  Modulis “Sociālie tīkli” ietver pogas, caur kurām apmeklētājs var pāriet uz sociālo tīklu profiliem.

  Mājas lapas izstrādes laikā iespējams iesniegt saites uz sociālo tīklu izveidotajiem profiliem, piemēram, Facebook, Twitter, Draugiem.lv u.c.

  Kā reģistrēt hostingu ar domēnu

  Mājas lapu izstrāde un mājas lapu uzturēšana (hostings) ir divi dažādi pakalpojumi, tāpēc izstrādājot mājas lapu, ir nepieciešama vieta, kur to uzturēt (jo tā nevar karāties gaisā). Arī Latvijā ir iespēja izmantot hostinga pakalpojumus, un apskatīsim, kā ātri var iegādāties vietu savai mājas lapai un pie reizes arī domēnu.

  Vispirms jāienāk hostinga pakalpojumu sniedzēja Area vai Serveris mājas lapā izvēloties jebkuru hostinga plānu.

  (Uzņēmumi Area un Serveris ir hostinga pakalpojumu sniedzēji Latvijā ar lielu pieredzi. Tos ir vērts izvēlēties arī tāpēc, ka par lētu cenu tiek piedāvāts izvietot savā mājas lapā lielu daudzumu informācijas, kā arī ir iespējams izvietot vairākas mājas lapas neko papildus nemaksājot atbilstoši izvēlētajam hostinga plānu.)
  Lasīt tālāk…

  Preču katalogs

  Mājas lapu izstrāde, piedāvājumā: preču katalogs (kategoriju, ražotāju un preču pievienošana, rediģēšana, dzēšana).

  Preču rādīšana kataloga veidā ir lielisks risinājums, kā cilvēkiem ērtā veidā parādīt vairākas preces vienā lapā. Parasti preces katalogā var izvietot 3-4 kolonnās un 4-5 rindās, kopā vienā lapā var parādīt 12-20 preču (tas ir optimāls variants, bet iestatījumus var mainīt, tādējādi rādot vēl mazāk vai vairāk preču katrā lapā). Preces var rādīt arī tabulas veidā vienā kolonnā.

  Katrā preču kategorijā tiek rādītas preces – mazas bildes, zem kurām ir preču nosaukumi, un vēl zemāk kategorijas, ražotāji vai cenas, ja vien tas ir norādīts. Var iestatīt, lai apmeklētāji varētu kārtot preces kategorijā pēc cenas, nosaukuma vai ražotāja.

  Pievienojot vai rediģējot preci, var norādīt tās cenu, kura attēlosies katalogā. Katrai precei var pievienot aprakstu, kā arī atsevišķi pievienot vairākas bildes, tad uz katras uzspiežot, tās atveras palielinātas. Precei var norādīt kategoriju un ražotāju, pēc tam arī veidot atsevišķu sadaļu ar ražotājiem.
  Lasīt tālāk…

  Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.