Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Kā izveidot blogu

Bloga izveides risinājumu ir diez gan daudz. Apskatīsim 2 veidus, kas tiek piedāvāti Latvijā, lai Jūs varētu izveidot savu blogu:

Bezmaksas variants: bezmaksas mājas lapu izveides sistēmā http://1s.lv varat izveidot blogu bez maksas. Pašas svarīgākās funkcijas tiek pildītas. Jūs varat veidot / rediģēt / dzēst rakstus, noformēt tos, pievienot attēlus. Paša bloga izskatu ir iespējams mainīt. Kā arī var izvietot video, mūzikas atskaņotāju, čatu, forumu un daudz ko citu.

Maksas variants: piesakieties uz mājas lapas izstrādi, pietiks ar pašu lētāko variantu, lai varētu iegūt savā rīcībā blogu, kas pildīs galvenās funkcijas. Bloga izskats un kādas citas detaļas tiks pielāgotas Jūsu vēlmēm.

Hostinga un domēna reģistrēšana (VIDEO)

Mājas lapu izstrāde un mājas lapu uzturēšana (hostings) ir divi dažādi pakalpojumi, tāpēc izstrādājot mājas lapu, ir nepieciešama vieta, kur to uzturēt (jo tā nevar karāties gaisā). Latvijā tagad ir pieejami izdevīgi hostinga pakalpojumi, un apskatīsim, kā iegādāties vietu savai mājas lapai un pie reizes arī domēnu.

Zemāk ir parādīts, kā reģistrēt hostingu un domēnu Area uzņēmumā.

Informatīvais modulis

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: iespēja pievienot informāciju noteiktajās vietās mājas lapā.

Izmantojot informatīvo moduli, var pievienot / rediģēt dažādu informāciju mājas lapā vietās, kur ir paredzēta šāda iespēja. Tāpēc ne tikai rakstos varēs izvietot informāciju, ko parādīt mājas lapas apmeklētājiem.
Lasīt tālāk…

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.