Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Lapas karte (Sitemap)

Izstrādes piedāvājumā: lapas karte (angliski: Sitemap)

Lapas karte ir mājas lapas saišu kopums, ko var apskatīt gan apmeklētāji, gan meklēšanas dzinēju sistēmas, kā Google, Yahoo, Bing. Tā ir veidota organizēti hierarhijas stilā.

Ir 2 veidu lapas kartes:
  • XML – kas paredzēta meklēšanas dzinēju sistēmām, caur administrēšanas paneli var arī norādīt sadaļu grupu svarīgumu un cik bieži tajā tiek atjaunota informācija. Šādā veidā meklēšanas dzinējiem ir viegli atrast nepieciešamās lapas, kuras iekļaut meklēšanas rezultātos.
  • HTML – kas paredzēta apmeklētājiem, lai vieglāk atrast mājas lapā kādu interesējošu sadaļu
    Lasīt tālāk…

Informatīvais modulis

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: iespēja pievienot informāciju noteiktajās vietās mājas lapā.

Izmantojot informatīvo moduli, var pievienot / rediģēt dažādu informāciju mājas lapā vietās, kur ir paredzēta šāda iespēja. Tāpēc ne tikai rakstos varēs izvietot informāciju, ko parādīt mājas lapas apmeklētājiem.
Lasīt tālāk…

Rakstu veidošana

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: rakstu pievienošana/dzēšana/rediģēšana neierobežotā daudzumā.

Rakstu veidošana parasti ir neatņemama daļa no satura vadības sistēmas, lai pilnveidotu mājas lapu, pievienotu jaunākās ziņas un rediģētu esošās.

Bet tagad ir būtiskākais jautājums, vai Tu proti kaut iesācēju līmenī strādāt ar Microsoft Word vai Open Office Word Processor datorprogrammu? Ja kaut vienā no šīm datorprogrammās proti kaut ko uzrakstīt, tad nav šaubu, ka pratīsi arī veidot rakstus savai mājas lapai, jo tagad tas tiešām ir tik vienkārši!

Tātad, aplūkosim kā izskatās teksta redaktors rakstu veidošanai:

Teksta redaktors rakstu veidošanai

Lūk, arī šāds teksta redaktors tiks iekļauts Tavā mājas lapā. Ar šo redaktoru var ne tikai apstrādāt tekstu (mainīt izskatu, krāsas), bet arī pievienot bildes, Youtube video un mainīt to lielumus un citus parametrus.
Lasīt tālāk…

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.