Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Termiņš

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: īss mājas lapas izstrādes termiņš.

Norādītie termiņi ir aptuvenais laiks dienās, cik ilgi tiks izstrādāta mājas lapa no brīža, kad tiks veikta apmaksa par mājas lapas izstrādi.
Lasīt tālāk…

Rakstu veidošana

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: rakstu pievienošana/dzēšana/rediģēšana neierobežotā daudzumā.

Rakstu veidošana parasti ir neatņemama daļa no satura vadības sistēmas, lai pilnveidotu mājas lapu, pievienotu jaunākās ziņas un rediģētu esošās.

Bet tagad ir būtiskākais jautājums, vai Tu proti kaut iesācēju līmenī strādāt ar Microsoft Word vai Open Office Word Processor datorprogrammu? Ja kaut vienā no šīm datorprogrammās proti kaut ko uzrakstīt, tad nav šaubu, ka pratīsi arī veidot rakstus savai mājas lapai, jo tagad tas tiešām ir tik vienkārši!

Tātad, aplūkosim kā izskatās teksta redaktors rakstu veidošanai:

Teksta redaktors rakstu veidošanai

Lūk, arī šāds teksta redaktors tiks iekļauts Tavā mājas lapā. Ar šo redaktoru var ne tikai apstrādāt tekstu (mainīt izskatu, krāsas), bet arī pievienot bildes, Youtube video un mainīt to lielumus un citus parametrus.
Lasīt tālāk…

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.