Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Kā reģistrēt hostingu ar domēnu

Mājas lapu izstrāde un mājas lapu uzturēšana (hostings) ir divi dažādi pakalpojumi, tāpēc izstrādājot mājas lapu, ir nepieciešama vieta, kur to uzturēt (jo tā nevar karāties gaisā). Arī Latvijā ir iespēja izmantot hostinga pakalpojumus, un apskatīsim, kā ātri var iegādāties vietu savai mājas lapai un pie reizes arī domēnu.

Vispirms jāienāk hostinga pakalpojumu sniedzēja Area vai Serveris mājas lapā izvēloties jebkuru hostinga plānu.

(Uzņēmumi Area un Serveris ir hostinga pakalpojumu sniedzēji Latvijā ar lielu pieredzi. Tos ir vērts izvēlēties arī tāpēc, ka par lētu cenu tiek piedāvāts izvietot savā mājas lapā lielu daudzumu informācijas, kā arī ir iespējams izvietot vairākas mājas lapas neko papildus nemaksājot atbilstoši izvēlētajam hostinga plānu.)
Lasīt tālāk…

Termiņš

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: īss mājas lapas izstrādes termiņš.

Norādītie termiņi ir aptuvenais laiks dienās, cik ilgi tiks izstrādāta mājas lapa no brīža, kad tiks veikta apmaksa par mājas lapas izstrādi.
Lasīt tālāk…

Profesionāla apmeklētāju statistika

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: profesionāla apmeklētāju statistika, kas sevī ietver lapu rādīšanas skaitu, unikālo apmeklētāju skaitu pa konkrētiem datumiem arī biežāk skatītākās sadaļas un atslēgvārdu statistika, kādus cilvēki meklējot Google meklētājā nonāca Jūsu mājas lapā.

Ir grūti izsekot mājas lapas apmeklētāju aktivitātēm Jūsu mājas lapā, ja nav pieejama tāda sistēma, kura piefiksētu apmeklētāju aktivitātes.  Izstrādājot mājas lapu, šāda iespēja tiek piedāvāta, un Jūs varēsiet sekot līdzi aktivitātēm savā mājas lapā.

Pētot apmeklētāju statistiku var uzzināt svarīgākās vietas mājas lapā, kurām apmeklētāji pievērš vairāk uzmanības, uzzinot šādu informāciju, Jūs varat attiecīgi rīkoties, piemēram, šādās vietās izvietojot svarīgu informāciju.

Papildus var sekot tam, ar kādiem atslēgvārdiem cilvēki atrod Jūsu mājas lapu caur Google meklētāju, vai kaut ko nevar vēl labāk labāk pielabot, pievienot mājas lapā vairāk tādu atslēgvārdu, kas saistās ar Jūsu mājas lapas tematiku.
Lasīt tālāk…

Viesu grāmata

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: viesu grāmatu izveides, rediģēšanas un dzēšanas iespēja. Arī viesu grāmatas ierakstu rediģēšana un dzēšanas iespēja.

Vai vēlaties saņemt mājas lapu apmeklētāju pārdomas par Jūsu darbību? Droši vien tas būtu interesanti – saņemt atsauksmes no viņiem, kuras varētu lasīt arī visi citi mājas lapas apmeklētāji. Tieši tāpēc mājas lapu izstrādes piedāvājumā ietilpst arī viesu grāmatas izveide, lai mājas lapas apmeklētāji varētu sniegt atsauksmes.

Visas atsauksmes, kas izvietotas mājas lapā, varēs viegli pārvaldīt administrācijas panelī. Varēs arī veikt dažādus iestatījumus attiecībā uz viesu grāmatu, piemēram, vai ierakstu parādīt uzreiz mājas lapā, vai tomēr to vispirms izskatīt un tikai tad publicēt. Un pie tam, mājas lapā varēs izveidot vairākas viesu grāmatas (ja gadījumā būs nepieciešamība).

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.