Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Hostinga un domēna reģistrēšana (VIDEO)

Mājas lapu izstrāde un mājas lapu uzturēšana (hostings) ir divi dažādi pakalpojumi, tāpēc izstrādājot mājas lapu, ir nepieciešama vieta, kur to uzturēt (jo tā nevar karāties gaisā). Latvijā tagad ir pieejami izdevīgi hostinga pakalpojumi, un apskatīsim, kā iegādāties vietu savai mājas lapai un pie reizes arī domēnu.

Zemāk ir parādīts, kā reģistrēt hostingu un domēnu Area uzņēmumā.

Kā reģistrēt hostingu ar domēnu

Mājas lapu izstrāde un mājas lapu uzturēšana (hostings) ir divi dažādi pakalpojumi, tāpēc izstrādājot mājas lapu, ir nepieciešama vieta, kur to uzturēt (jo tā nevar karāties gaisā). Arī Latvijā ir iespēja izmantot hostinga pakalpojumus, un apskatīsim, kā ātri var iegādāties vietu savai mājas lapai un pie reizes arī domēnu.

Vispirms jāienāk hostinga pakalpojumu sniedzēja Area vai Serveris mājas lapā izvēloties jebkuru hostinga plānu.

(Uzņēmumi Area un Serveris ir hostinga pakalpojumu sniedzēji Latvijā ar lielu pieredzi. Tos ir vērts izvēlēties arī tāpēc, ka par lētu cenu tiek piedāvāts izvietot savā mājas lapā lielu daudzumu informācijas, kā arī ir iespējams izvietot vairākas mājas lapas neko papildus nemaksājot atbilstoši izvēlētajam hostinga plānu.)
Lasīt tālāk…

Unikālu e-pastu izveide

Mājas lapu izstrāde, piedāvājumā: unikālu e-pastu izveide.

Unikālu e-pasta adresi var iegūt tikai tad, ja ir domēns. Tā kā izstrādājot mājas lapu tiek reģistrēts arī domēns ar hostingu, tad Jums šāda iespēja paveras iegūt unikālu e-pasta adresi ar savu domēna vārdu, piemēram: info@tavsdomens.lv vai janis@tavsdomens.lv, jebšu var veidot dažādas e-pasta pastkastītes ar dažādiem nosaukumiem pirms simbola ‘@’.

Vai Jūs gribētu iegūt arī sev tādu e-pastu? Tad droši piesakiet mājas lapu izstrādi, un jau pēc dažām dienām Jūs jau varat kļūt par kāda unikāla e-pasta adreses īpašnieku!
Lasīt tālāk…

Domēns (www adrese)

Vienkāršā valodā skaidrojot, ar domēnu saprot to pašu interneta adreses galveno daļu, ko rakstām interneta pārlūkprogrammā, piemēram, www.tavs-domēns.lv Domēni parasti ir nopērkami tikai par maksu. Ir arī otrā līmeņa domēni, jeb tā sauktie subdomēni, piemēram, tavs-subdomēns.domēns.lv, par kuriem parasti nav jāmaksā, kā vienīgi par to uzturēšanu (hostings).
Lasīt tālāk…
Pasaulē programmētāji ir parūpējušies arī par to, lai citi varētu veidot mājas lapas bez programmēšanas zināšanām.

Kā tad tas ir?
Lasīt tālāk…

Blogs par mājas lapu izveidi

Šajā blogā tiek veidota informācija par mājas lapas izveidi – bez algotiem programmētājiem un programmēšanas zināšanām!

Tātad, vai vēlies tikt pie jaunas mājas lapas? =)
Lasīt tālāk…

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.