Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Kā reģistrēt hostingu ar domēnu

Mājas lapu izstrāde un mājas lapu uzturēšana (hostings) ir divi dažādi pakalpojumi, tāpēc izstrādājot mājas lapu, ir nepieciešama vieta, kur to uzturēt (jo tā nevar karāties gaisā). Arī Latvijā ir iespēja izmantot hostinga pakalpojumus, un apskatīsim, kā ātri var iegādāties vietu savai mājas lapai un pie reizes arī domēnu.

Vispirms jāienāk hostinga pakalpojumu sniedzēja Area vai Serveris mājas lapā izvēloties jebkuru hostinga plānu.

(Uzņēmumi Area un Serveris ir hostinga pakalpojumu sniedzēji Latvijā ar lielu pieredzi. Tos ir vērts izvēlēties arī tāpēc, ka par lētu cenu tiek piedāvāts izvietot savā mājas lapā lielu daudzumu informācijas, kā arī ir iespējams izvietot vairākas mājas lapas neko papildus nemaksājot atbilstoši izvēlētajam hostinga plānu.)
Lasīt tālāk…

Dāvinu: web izveide – 1h bez maksas!

Dāvinu mājas lapas izveidi 1h bez maksas!

Tātad, esmu nolēmis palīdzēt cilvēkiem, kuriem vēl nav savas mājas lapas, un kuri vēl nav pārliecināti par to, kā var izveidot labu mājas lapu – bez maksas.

Tāpēc esmu gatavs 1h veltīt, iespējams, tieši Tev. Kāpēc gan ne! Ja Tev ir liela vēlēšanās pēc savas mājas lapas, un nav to līdzekļu, ko samaksāt kādam uzņēmumam par mājas lapas izstrādi.


Lasīt tālāk…

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.