Dāvinu mājas lapas izveidi 1h bez maksas!

Tātad, esmu nolēmis palīdzēt cilvēkiem, kuriem vēl nav savas mājas lapas, un kuri vēl nav pārliecināti par to, kā var izveidot labu mājas lapu – bez maksas.

Tāpēc esmu gatavs 1h veltīt, iespējams, tieši Tev. Kāpēc gan ne! Ja Tev ir liela vēlēšanās pēc savas mājas lapas, un nav to līdzekļu, ko samaksāt kādam uzņēmumam par mājas lapas izstrādi.
Ko tad es piedāvāju:

  • Uzstādīšu funkcionālu satura vadības sistēmu ar Tevis izvēlētu domēnu
  • Pielāgošu mājas lapai Tevis izvēloto dizainu
  • Izveidošu e-pasta kastītes, piemēram, info@tava-majas-lapa.lv
  • Optimizēšu mājas lapu meklēšanas dzinējiem (SEO)

Protams, pirms tam norunāsim, kādu bezmaksas satura vadības sistēmu izmantosim Wordpress (vairāk blogiem), Joomla! (lielākiem portāliem) vai varbūt arī kādu galeriju sistēmu.

Bet runājot par dizainu izvēli, tad vari aplūkot tos šajās adresēs:

Priekš Wordpress: http://wordpress.org/extend/themes/browse/new/

Priekš Joomla:
http://www.joomla24.com/
http://www.themesbase.com/Joomla-Templates/
http://joomla2u.net/

Viss, kas šajā procesā ir nepieciešams, tas ir kāds lēts un kvalitatīvs latviešu hostings, kurā pie reizes jāpiesaka jauns domēns.


Piesaki mājas lapas izveidi jau tagad!


Ievēro: termiņš ir tikai 1h, tāpēc pieteikumā raksti īsi un konkrēti to, ko vēlies – blogu, ziņu portālu, portfolio, galeriju, organizācijas vai uzņēmuma informatīvu mājas lapu. Dizainu izvēlies no augstāk norādītajām web adresēm.

Mājas lapas veidoju pilnībā pārvaldāmas un varēs pievienot/dzēst/rediģēt rakstus, sadaļas, kā arī pievienot dažādus moduļus, komponentus u.c. ekstras.Šis piedāvājums ir uz nenoteiktu laiku, bet tāpēc nav arī ko vilcināties! ;]