Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Arhīvs - 'Par mājas lapu izveidi'

Profesionāls web dizains

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: jau iepriekš izstrādāts profesionāls, mūsdienīgs web dizains. Tiks piedāvāts viens vai vairāki web dizaini, no kuriem vienu varēs izvēlēties.

Visā pasaulē profesionāli web dizaineri izstrādā dizainus pārdošanai. Šos dizainus nevar uzskatīt par unikāliem, jo web dizaineri vienu un to pašu izstrādāto web dizainu parasti piedāvā vairākiem cilvēkiem. Piemēram, dizainu, ko iegādāsieties Jūs, kāds cits uzņēmums no citas vietas pasaulē to pašu var iegādāties arī sev. Bet iegādāties šāda veida dizainu Latvijas uzņēmumiem ir pat savā ziņā priekšrocība, jo te, salīdzinot ar lielajām valstīm, ir daudz mazāka varbūtība, ka kāds cits iegādāsies to pašu dizainu.
Lasīt tālāk…

Mobilā mājas lapas versija

Tiem, kas izmanto viedtālruņus jeb mobilās ierīces, ir ērtāk pārskatīt mājas lapu, ja mājas lapai ir mobilā versija, kas paredzēta speciāli priekš mobilo ierīču lietotājiem.

Kādas priekšrocības?
  • Mazāks mājas lapas ielādes laiks mobilajās ierīcēs.
  • Nepieciešams ielādēt mazāku daudzumu informācijas, līdz ar to klients var ietaupīt megabaitus, par ko parasti jāmaksā lietojot bezvadu interneta pakalpojumus.
  • Ērtāk pārskatāma mājas lapa mobilajā ierīcē.
  • Šādas mājas lapas labāk patīk meklēšanas dzinējiem, kā piemēram, Google.
  • Uzlabotāka konkurence. Ja mājas lapas apmeklētājam nepatiks, kā izskatās mājas lapa mobilajā ierīcē, un būs grūti tajā atrast nepieciešamo informāciju, tad ļoti ticami, ka viņš varētu meklēt piedāvājumus, kas izklāstīti saprotamāk.

Ir iespējams uzlabot arī esošo mājas lapu, iebūvējot tajā mobilo versiju.

Web dizains, cenas

Piedāvājumā ir 2 veidu web dizaina piedāvājumi. Lielākoties klientu izvēle ir atkarīga no finansiālā stāvokļa.

Mājas lapas dizainam ir īpaša loma mājas lapā, jo caur to tiek skatīta mājas lapa un uztverta informācija, kas mājas lapā ir pats svarīgākais. Vispārīgi web dizainus varētu iedalīt dažos punktos:

Vienkāršs dizains, akcentēts uz svarīgo informāciju, jeb uz minimālisma stila bāzes veidots dizains ērtai teksta pārskatīšanai (piemēram, google.lv).
Lasīt tālāk…

Web izstrāde

Vai esat kādreiz ievērojuši cenu atšķirības mājas lapu izstrādē, kas svārstāt aptuveni no 25Ls līdz pat vairākiem tūkstošiem? Gribu jums pastāstīt sīkāk, kā tas viss veidojas, un kāpēc tādas svārstības cenās mēdz būt par web izstrādi.


Lasīt tālāk…

Dāvinu: web izveide – 1h bez maksas!

Dāvinu mājas lapas izveidi 1h bez maksas!

Tātad, esmu nolēmis palīdzēt cilvēkiem, kuriem vēl nav savas mājas lapas, un kuri vēl nav pārliecināti par to, kā var izveidot labu mājas lapu – bez maksas.

Tāpēc esmu gatavs 1h veltīt, iespējams, tieši Tev. Kāpēc gan ne! Ja Tev ir liela vēlēšanās pēc savas mājas lapas, un nav to līdzekļu, ko samaksāt kādam uzņēmumam par mājas lapas izstrādi.


Lasīt tālāk…

Wordpress uzstādīšana

WordpressWordpress uzstādīšana ar Fantastico De Luxe, kas vispār ir ļoti līdzīga Jooma! uzstādīšanai.

Kāpēc Wordpress ir tik populārs?
Jo ir ērts blogotājiem un draudzīgs SEO, liela izvēle bezmaksas “ādiņu“, kā arī plašs klāsts dažādu bezmaksas papildiespēju mājas lapas modernizēšanai.


Lasīt tālāk…

SEO

SEO Iespējams, ka lielākoties visi, kuri interesējas par mājas lapas izveidi ir saskārušies ar šo ārzemju jēdzienu SEO (Search Engine Optimization).

Īsumā to var noraksturot kā procesu mājas lapas rezultātu uzlabošanai dažādos informācijas meklētājos (Google, Yahoo, Yandex un tmldz.).

SEO ir visai plaša tēma, šeit parādīšu tikai ieskatu tajā visā.


Lasīt tālāk…

Domēns (www adrese)

Vienkāršā valodā skaidrojot, ar domēnu saprot to pašu interneta adreses galveno daļu, ko rakstām interneta pārlūkprogrammā, piemēram, www.tavs-domēns.lv Domēni parasti ir nopērkami tikai par maksu. Ir arī otrā līmeņa domēni, jeb tā sauktie subdomēni, piemēram, tavs-subdomēns.domēns.lv, par kuriem parasti nav jāmaksā, kā vienīgi par to uzturēšanu (hostings).
Lasīt tālāk…

Hostings – mājas lapu uzturēšana

Hostings ir mājas lapu vai noteiktas informācijas uzturēšana, kas ir orientēta attālinātai izmantošanai.
Lasīt tālāk…

Joomla! – latviešu valodā!

Joomla latviešu valodāLejupielādējam datorā šo failu: lv-LV_Joomla_lang_full_1.5.11v1 Joomla! administratora telpā ejam uz Extensions->Install/Unistall Un instalējam šo failu līdzīgi tā, kā darījām ar dizaina nomaiņu mājas lapai. Tātad izvēlamies failu un spiežam Upload File & Install.
Lasīt tālāk…

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.