Piedāvājumā ir 2 veidu web dizaina piedāvājumi. Lielākoties klientu izvēle ir atkarīga no finansiālā stāvokļa.

Mājas lapas dizainam ir īpaša loma mājas lapā, jo caur to tiek skatīta mājas lapa un uztverta informācija, kas mājas lapā ir pats svarīgākais. Vispārīgi web dizainus varētu iedalīt dažos punktos:

Vienkāršs dizains, akcentēts uz svarīgo informāciju, jeb uz minimālisma stila bāzes veidots dizains ērtai teksta pārskatīšanai (piemēram, google.lv).

Interaktīvs dizains, ir redzama kvalitāte, dizains vizuāli patīkams acīm, krāsas un toņi ir harmonijā cits ar citu, īpaši nekas nav pārspīlēts dažādu web elementu, ekstru izstrādē, un arī teksts ir viegli salasāms (piemēram, 1188.lv, yahoo.com).

Slikts dizains, ar izteikti nekvalitatīvām bildēm, problēmām web elementu izvietojumā, pārspīlējumi krāsu, toņu, attēlu izvēlē (pārāk spilgtas, iespējams pat kaitinošas, krāsas, burtu lielumi, efekti un pārāk raibie vai mirgojošie attēli), kā rezultātā dizains var būt tikai par traucēkli pašam galvenajam – informācijas uztveršanai.

Tas ir tikai īss ieskats par web dizainu. Jums atliek tikai izvēlēties, kāda veida dizainu vēlaties, jo cenas ir dažāda, un līdz ar to kvalitāte dažāda.