Vai esat kādreiz ievērojuši cenu atšķirības mājas lapu izstrādē, kas svārstāt aptuveni no 25Ls līdz pat vairākiem tūkstošiem? Gribu jums pastāstīt sīkāk, kā tas viss veidojas, un kāpēc tādas svārstības cenās mēdz būt par web izstrādi.

Kā jau iepriekšējā rakstā piedāvāju izveidot mājas lapu pat bez maksas, tad dažādos sludinājumu portālos redzamās zemās cenas nav nemaz tik zemas, salīdzinoši ar to, ko es piedāvāju.

Ja jūs vēlaties izveidot sev mājas lapu patstāvīgi un pacenstos sekot šajā mājas lapā esošajām pamācībām satura vadības sistēmu uzstādīšanai un izmēģināt to, tad jūs saprastu, ka var arī izveidot mājas lapu neieguldot lielas zināšanas web programmēšanā (tas arī prasa daudz laika, bet tomēr, ja nu nevar atļauties samaksāt zinošākiem cilvēkiem, tad šis būtu tas lētākais variants).

Tagad par tām cenu atšķirībām. Uzreiz saku, profesionāls darbs par web izstrādi lēti nemaksā, cenas var svārstīties sākot no vismaz 120Ls līdz pat vairākiem tūkstošiem.

Īsumā var teikt, ka atšķiroties cenām, atšķiras arī web izstrādes kvalitāte, profesionalitāte un pašas mājas lapas unikalitāte.

Kā un citās nozarēs, arī šajā web izstrādes nozarē ir cilvēki ar nepietiekošām zināšanām un pieredzi, kuri izstrādājot grūti lasāmu mājas lapu un acīm netīkamu “dizainu”, var ne tikai sabojāt mājas lapas apmeklējamību, bet arī uzskatu par tās īpašnieku, tāpēc īpaši neaizraujaties ar pašu lētāko variantu meklējumiem.