Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Unikālu e-pastu izveide

Mājas lapu izstrāde, piedāvājumā: unikālu e-pastu izveide.

Unikālu e-pasta adresi var iegūt tikai tad, ja ir domēns. Tā kā izstrādājot mājas lapu tiek reģistrēts arī domēns ar hostingu, tad Jums šāda iespēja paveras iegūt unikālu e-pasta adresi ar savu domēna vārdu, piemēram: info@tavsdomens.lv vai janis@tavsdomens.lv, jebšu var veidot dažādas e-pasta pastkastītes ar dažādiem nosaukumiem pirms simbola ‘@’.

Vai Jūs gribētu iegūt arī sev tādu e-pastu? Tad droši piesakiet mājas lapu izstrādi, un jau pēc dažām dienām Jūs jau varat kļūt par kāda unikāla e-pasta adreses īpašnieku!
Lasīt tālāk…

Lietotāju reģistrācija un Forums

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: lietotāju reģistrēšanās un autorizēšanās iespējas. Lietotāju pievienošanas, rediģēšanas un dzēšanas iespēja. Foruma izveide, tā kategoriju un ierakstu pievienošana, rediģēšana un dzēšana. Dažādi foruma iestatījumi.

Vēlaties padarīt savu mājas lapu daudz interaktīvāku? Tad noteikti noderēs forums Jūsu mājas lapā, kur apmeklētāji vai lietotāji varēs brīvi izpaust savas domas, izteikt kādus ieteikumus un veidot viņiem interesējošas diskusijas apspriešanai.
Lasīt tālāk…

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.