Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Lapas karte (Sitemap)

Izstrādes piedāvājumā: lapas karte (angliski: Sitemap)

Lapas karte ir mājas lapas saišu kopums, ko var apskatīt gan apmeklētāji, gan meklēšanas dzinēju sistēmas, kā Google, Yahoo, Bing. Tā ir veidota organizēti hierarhijas stilā.

Ir 2 veidu lapas kartes:
  • XML – kas paredzēta meklēšanas dzinēju sistēmām, caur administrēšanas paneli var arī norādīt sadaļu grupu svarīgumu un cik bieži tajā tiek atjaunota informācija. Šādā veidā meklēšanas dzinējiem ir viegli atrast nepieciešamās lapas, kuras iekļaut meklēšanas rezultātos.
  • HTML – kas paredzēta apmeklētājiem, lai vieglāk atrast mājas lapā kādu interesējošu sadaļu
    Lasīt tālāk…

Meklētājs

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: teksta meklētājs publicētajos rakstos.

Šis meklētājs apmeklētājiem sniedz iespēju atrast Jūsu mājas lapā sev vēlamo informāciju ātrā veidā. Tas pārskata publicētos rakstus un mājas lapas apmeklētājam uzrāda esošos rakstus, kuri satur noteiktu vārdu vai frāzi, kas tika ierakstīta meklētājā.
Lasīt tālāk…

Ieteikt sociālajos tīklos

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā ietilpst funkcionalitāte, kas nodrošina rakstu ieteikšanu sekojošajos sociālajos tīklos:

  • Facebook
  • Twitter
  • Google +1
  • Draugiem.lv

Ar šo iespēju mājas lapas apmeklētāji var dalīties ar citiem informācijā, kas viņiem šķita interesanta. Apmeklētāja sociālā tīkla profila sekotāji varēs redzēt ieteiktos rakstus, šādi iespējams palielināt apmeklētāju plūsmu Jūsu mājas lapā.

Preču katalogs

Mājas lapu izstrāde, piedāvājumā: preču katalogs (kategoriju, ražotāju un preču pievienošana, rediģēšana, dzēšana).

Preču rādīšana kataloga veidā ir lielisks risinājums, kā cilvēkiem ērtā veidā parādīt vairākas preces vienā lapā. Parasti preces katalogā var izvietot 3-4 kolonnās un 4-5 rindās, kopā vienā lapā var parādīt 12-20 preču (tas ir optimāls variants, bet iestatījumus var mainīt, tādējādi rādot vēl mazāk vai vairāk preču katrā lapā). Preces var rādīt arī tabulas veidā vienā kolonnā.

Katrā preču kategorijā tiek rādītas preces – mazas bildes, zem kurām ir preču nosaukumi, un vēl zemāk kategorijas, ražotāji vai cenas, ja vien tas ir norādīts. Var iestatīt, lai apmeklētāji varētu kārtot preces kategorijā pēc cenas, nosaukuma vai ražotāja.

Pievienojot vai rediģējot preci, var norādīt tās cenu, kura attēlosies katalogā. Katrai precei var pievienot aprakstu, kā arī atsevišķi pievienot vairākas bildes, tad uz katras uzspiežot, tās atveras palielinātas. Precei var norādīt kategoriju un ražotāju, pēc tam arī veidot atsevišķu sadaļu ar ražotājiem.
Lasīt tālāk…

Profesionāla apmeklētāju statistika

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: profesionāla apmeklētāju statistika, kas sevī ietver lapu rādīšanas skaitu, unikālo apmeklētāju skaitu pa konkrētiem datumiem arī biežāk skatītākās sadaļas un atslēgvārdu statistika, kādus cilvēki meklējot Google meklētājā nonāca Jūsu mājas lapā.

Ir grūti izsekot mājas lapas apmeklētāju aktivitātēm Jūsu mājas lapā, ja nav pieejama tāda sistēma, kura piefiksētu apmeklētāju aktivitātes.  Izstrādājot mājas lapu, šāda iespēja tiek piedāvāta, un Jūs varēsiet sekot līdzi aktivitātēm savā mājas lapā.

Pētot apmeklētāju statistiku var uzzināt svarīgākās vietas mājas lapā, kurām apmeklētāji pievērš vairāk uzmanības, uzzinot šādu informāciju, Jūs varat attiecīgi rīkoties, piemēram, šādās vietās izvietojot svarīgu informāciju.

Papildus var sekot tam, ar kādiem atslēgvārdiem cilvēki atrod Jūsu mājas lapu caur Google meklētāju, vai kaut ko nevar vēl labāk labāk pielabot, pievienot mājas lapā vairāk tādu atslēgvārdu, kas saistās ar Jūsu mājas lapas tematiku.
Lasīt tālāk…

SS.LV sludinājumu integrācija

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: ss.lv sludinājumu integrācija mājas lapā.

Ņemot vērā, ka daudzām mājas lapām parasta sludinājumu sadaļa reti kad tiek izmantota, jo tajās nemēdz būt daudz ievietotu sludinājumu, jo ir slikta apmeklētāju aktivitāte, un līdz ar to sludinājumu sadaļa var būt tikai par neizmantotu traucēkli mājas lapā, kas tikai sarūgtina apmeklētājus ar mazo sludinājumu klāstu.

ss.lv ir populārākais sludinājumu portāls Latvijā, ko ir iespējams ievietot arī Jūsu mājas lapā. Jums ir iespēja pat izvēlēties kādu konkrētu kategoriju, kuru vēlaties, lai tā attēlojas Jūsu mājas lapā, piemēram, ja vēlaties, lai mājas lapā attēlojas tikai tie sludinājumi, kas atrodas apakškategorijā “Nekustamie īpašumi” -> “Biroji” -> “Rīga“.
Lasīt tālāk…

Aptaujas

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: aptauju pievienošanas / rediģēšanas / dzēšanas iespējas.

Ar šīm aptaujām Jūs varēsiet uzzināt apmeklētāju viedokļus par kādām Jums interesējošām tēmām. Aptauju uzbūve ir ļoti vienkārša, Jūs ierakstāt aptaujas jautājumu un variantus, ko apmeklētāji varēs izvēlēties.
Lasīt tālāk…

Valodas

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: iespēja patstāvīgi tulkot mājas lapu krievu, angļu valodās, ar iespēju pievienot arī citas valodas.

Mājas lapas parasti mēdz apmeklēt dažādu tautu cilvēki ar dažādu valodu zināšanām, tāpēc ja ir svarīgi, lai informāciju, kas atrodas Jūsu mājas lapā, saprastu pēc iespējas vairāki apmeklētāji (arī ārzemju). Mājas lapu izstrādes piedāvājumā tiek piedāvāts ērtā veidā tulkot mājas lapā esošo saturu.

Šobrīd tiek piedāvāta mājas lapas satura tulkošanas iespēja no latviešu uz krievu un angļu valodu. Bet izvēloties mājas lapu izstrādes plānu “BUSINESS“, tiek piedāvāts arī pievienot citas valodas uz kurām ir nepieciešams tulkot mājas lapu. Bet tam ir atsevišķa maksa, jo ir arī nepieciešams iztulkot mājas lapas pamatinformāciju (dažādus mājas lapas elementus), tāpēc ir nepieciešami tulka pakalpojumi.
Lasīt tālāk…

Kontaktu forma (+ Google Maps)

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: kontaktu pievienošana (adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, fakss, papildus informācija), e-pasta nosūtīšanas forma, Google Maps karte.

Kontaktu sadaļa ir viena no vissvarīgākajām sadaļām mājas lapā, lai mājas lapas apmeklētāji varētu sazināties ar Jums personīgi. Mājas lapu izstrādes piedāvājumā kontaktu sadaļai ir iespējams pievienot adresi,  tālruņa numuru, e-pasta adresi, faksu un papildus informāciju (citu noderīgu informāciju, ko vēlaties iekļaut kontaktu sadaļā).

Iekļautā e-pasta nosūtīšanas forma ļaus mājas lapas apmeklētājiem ātri nosūtīt e-pasta vēstuli jebkurā laikā. Bet ja gadījumā nevēlaties saņemt e-pastus caur mājas lapu, tad administrācijas panelī var šo iespēju atslēgt.

Kontaktu formai var veikt arī citus iestatījumus, piemēram, uzstādīt kādus kontaktu elementus rādīt vai nerādīt.

Mājas lapu izstrādē, papildus kontaktu sadaļā tiek iekļauta Google Maps karte ar Jūsu norādīto adresi. Šis ir lielisks veids kā mājas lapas apmeklētājiem parādīt, kur Jūs atrodaties, jo Google Maps karte ir ērta lietošanā, var bīdīt  karti, pietuvināt un attālināt kartē atzīmēto vietu, skatīt ielu nosaukumus un var pat ieslēgt funkciju, kura parāda no satelīta fotografēto vietu kartē.

Viesu grāmata

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: viesu grāmatu izveides, rediģēšanas un dzēšanas iespēja. Arī viesu grāmatas ierakstu rediģēšana un dzēšanas iespēja.

Vai vēlaties saņemt mājas lapu apmeklētāju pārdomas par Jūsu darbību? Droši vien tas būtu interesanti – saņemt atsauksmes no viņiem, kuras varētu lasīt arī visi citi mājas lapas apmeklētāji. Tieši tāpēc mājas lapu izstrādes piedāvājumā ietilpst arī viesu grāmatas izveide, lai mājas lapas apmeklētāji varētu sniegt atsauksmes.

Visas atsauksmes, kas izvietotas mājas lapā, varēs viegli pārvaldīt administrācijas panelī. Varēs arī veikt dažādus iestatījumus attiecībā uz viesu grāmatu, piemēram, vai ierakstu parādīt uzreiz mājas lapā, vai tomēr to vispirms izskatīt un tikai tad publicēt. Un pie tam, mājas lapā varēs izveidot vairākas viesu grāmatas (ja gadījumā būs nepieciešamība).

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.