Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Aptaujas

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: aptauju pievienošanas / rediģēšanas / dzēšanas iespējas.

Ar šīm aptaujām Jūs varēsiet uzzināt apmeklētāju viedokļus par kādām Jums interesējošām tēmām. Aptauju uzbūve ir ļoti vienkārša, Jūs ierakstāt aptaujas jautājumu un variantus, ko apmeklētāji varēs izvēlēties.
Lasīt tālāk…

Unikāla logo izstrāde

Papildus piedāvājums: unikāla, zīmēta logo izstrāde, atbilstoši – uzņēmuma vai mājas lapas tematikai.

Tava uzņēmuma vai mājas lapas tematikas logo ir svarīgs vispārējais raksturojums par darbības virzienu un stilu. Ar laiku, pat ar vienkāršu logo parādīšanu apmeklētājiem, viņi jau zinās, kuram uzņēmumam vai kādai mājas lapai tas ir, tādējādi tiek vienkāršota atpazīstamība tikai ar vienu logo.
Lasīt tālāk…

Bezmaksas web dizains

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: pirms mājas lapas izstrādes piedāvājam izvēlēties vienu no vairākiem jau sagatavotiem web dizainiem (šabloniem), kas tiks pielāgots Jūsu norādītajām opcijām, izvēloties kādu no mājas lapas izveides variantiem.

Pirms mājas lapas izstrādes Jums tiks piedāvāts izvēlēties vienu no dažiem jau iepriekš sagatavotiem bezmaksas web dizainiem, kādu Jūs vēlētos redzēt savā mājas lapā.
Lasīt tālāk…

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.