Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

SS.LV sludinājumu integrācija

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: ss.lv sludinājumu integrācija mājas lapā.

Ņemot vērā, ka daudzām mājas lapām parasta sludinājumu sadaļa reti kad tiek izmantota, jo tajās nemēdz būt daudz ievietotu sludinājumu, jo ir slikta apmeklētāju aktivitāte, un līdz ar to sludinājumu sadaļa var būt tikai par neizmantotu traucēkli mājas lapā, kas tikai sarūgtina apmeklētājus ar mazo sludinājumu klāstu.

ss.lv ir populārākais sludinājumu portāls Latvijā, ko ir iespējams ievietot arī Jūsu mājas lapā. Jums ir iespēja pat izvēlēties kādu konkrētu kategoriju, kuru vēlaties, lai tā attēlojas Jūsu mājas lapā, piemēram, ja vēlaties, lai mājas lapā attēlojas tikai tie sludinājumi, kas atrodas apakškategorijā “Nekustamie īpašumi” -> “Biroji” -> “Rīga“.
Lasīt tālāk…

Fotogalerijas

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: bilžu galeriju veidošana un to pievienošana rakstos.

Vai pasaulē kāda tēma ir, par kuru nevarētu izveidot fotogaleriju? Šķiet, ka šādu tēmu nav, jo par jebkuru tēmu var izveidot fotogaleriju savai mājas lapai. Tā kā parasti mājas lapu apmeklētājiem patīk vērot bildes mājas lapās, tad visai noderīgi ir veidot galerijas.

Galerijās tiek izmantoti mūsdienīgi JavaScript efekti vēl interaktīvākai galeriju aplūkošanai.

Mājas lapu izstrādes galarezultātā tiek piedāvātas pat 2 dažādu veidu galerijas. Mājas lapas administratoriem galeriju izveide ir diez gan atvieglota, atliek tikai izveidot mapi, ielādēt tajā bildes, un veidojot rakstu, norādīt tajā vēlamo galeriju.


Lasīt tālāk…