Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Lapas karte (Sitemap)

Izstrādes piedāvājumā: lapas karte (angliski: Sitemap)

Lapas karte ir mājas lapas saišu kopums, ko var apskatīt gan apmeklētāji, gan meklēšanas dzinēju sistēmas, kā Google, Yahoo, Bing. Tā ir veidota organizēti hierarhijas stilā.

Ir 2 veidu lapas kartes:
  • XML – kas paredzēta meklēšanas dzinēju sistēmām, caur administrēšanas paneli var arī norādīt sadaļu grupu svarīgumu un cik bieži tajā tiek atjaunota informācija. Šādā veidā meklēšanas dzinējiem ir viegli atrast nepieciešamās lapas, kuras iekļaut meklēšanas rezultātos.
  • HTML – kas paredzēta apmeklētājiem, lai vieglāk atrast mājas lapā kādu interesējošu sadaļu
    Lasīt tālāk…

Kontaktu forma (+ Google Maps)

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: kontaktu pievienošana (adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, fakss, papildus informācija), e-pasta nosūtīšanas forma, Google Maps karte.

Kontaktu sadaļa ir viena no vissvarīgākajām sadaļām mājas lapā, lai mājas lapas apmeklētāji varētu sazināties ar Jums personīgi. Mājas lapu izstrādes piedāvājumā kontaktu sadaļai ir iespējams pievienot adresi,  tālruņa numuru, e-pasta adresi, faksu un papildus informāciju (citu noderīgu informāciju, ko vēlaties iekļaut kontaktu sadaļā).

Iekļautā e-pasta nosūtīšanas forma ļaus mājas lapas apmeklētājiem ātri nosūtīt e-pasta vēstuli jebkurā laikā. Bet ja gadījumā nevēlaties saņemt e-pastus caur mājas lapu, tad administrācijas panelī var šo iespēju atslēgt.

Kontaktu formai var veikt arī citus iestatījumus, piemēram, uzstādīt kādus kontaktu elementus rādīt vai nerādīt.

Mājas lapu izstrādē, papildus kontaktu sadaļā tiek iekļauta Google Maps karte ar Jūsu norādīto adresi. Šis ir lielisks veids kā mājas lapas apmeklētājiem parādīt, kur Jūs atrodaties, jo Google Maps karte ir ērta lietošanā, var bīdīt  karti, pietuvināt un attālināt kartē atzīmēto vietu, skatīt ielu nosaukumus un var pat ieslēgt funkciju, kura parāda no satelīta fotografēto vietu kartē.

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.