Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: kontaktu pievienošana (adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, fakss, papildus informācija), e-pasta nosūtīšanas forma, Google Maps karte.

Kontaktu sadaļa ir viena no vissvarīgākajām sadaļām mājas lapā, lai mājas lapas apmeklētāji varētu sazināties ar Jums personīgi. Mājas lapu izstrādes piedāvājumā kontaktu sadaļai ir iespējams pievienot adresi,  tālruņa numuru, e-pasta adresi, faksu un papildus informāciju (citu noderīgu informāciju, ko vēlaties iekļaut kontaktu sadaļā).

Iekļautā e-pasta nosūtīšanas forma ļaus mājas lapas apmeklētājiem ātri nosūtīt e-pasta vēstuli jebkurā laikā. Bet ja gadījumā nevēlaties saņemt e-pastus caur mājas lapu, tad administrācijas panelī var šo iespēju atslēgt.

Kontaktu formai var veikt arī citus iestatījumus, piemēram, uzstādīt kādus kontaktu elementus rādīt vai nerādīt.

Mājas lapu izstrādē, papildus kontaktu sadaļā tiek iekļauta Google Maps karte ar Jūsu norādīto adresi. Šis ir lielisks veids kā mājas lapas apmeklētājiem parādīt, kur Jūs atrodaties, jo Google Maps karte ir ērta lietošanā, var bīdīt  karti, pietuvināt un attālināt kartē atzīmēto vietu, skatīt ielu nosaukumus un var pat ieslēgt funkciju, kura parāda no satelīta fotografēto vietu kartē.