Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Katalogs

Piedāvājumā: preču/pakalpojumu/padarīto darbu/citu piedāvājumu katalogs

Ja vēlaties ērtā veidā parādīt mājas lapas apmeklētājiem piedāvātās preces, pakalpojumus, padarītos darbus vai citus piedāvājumus, tad Jums ir nepieciešams katalogs. Preces var tikt kārtotas vienā vai vairākās kolonnās ar vai bez bildēm.

Katalogā kategorijām var pievienot vairākas apakškategorijas.

Par papildus maksu katalogu var savienot ar interneta veikala funkcijām. Šādi mājas lapu var pārveidot par interneta veikalu ar plašām administrēšanas iespējām (vairāk par to šeit).

Interneta veikala funkcijas

Mājas lapu izstrāde, piedāvājumā: interneta veikala funkcijas (ar plašām administrēšanas iespējām).

Interneta funkcijas ir ērti pārvaldāmas. Tajās ir daudz konfigurēšanas iespēju, kas padara ērtu interneta veikala lietošanu. Dažas no svarīgākajām īpašībām, kas tiek piedāvātas administrēšanā:
  • Maksājumu metodes (ne automātiskās, bet norādot kādā veidā klients vēlas maksāt: saņemot preci, ar pārskaitījumu vai kā savādāk)
  • Piegādes metodes (klients izvēlas sev ērtāko un izdevīgāko preču piegādes metodi)
  • Preču pārvaldīšana (ar iespēju pievienot arī vairākas bildes katrai precei)
  • Preču kategorijas
  • Preču raksturojumu pārvaldīšana (iespēja pievienot precēm opcijas, piemēram, krāsu izvēli, izmēra izvēli un tmldz.)
  • Pasūtījumi

Klientiem būs iespēja izmantot ērtu pasūtījumu grozu, caur kuru varēs noformēt pasūtījumu.

Preču pasūtīšana ir bez reģistrācijas, kas daudziem klientiem atvieglo preču iepirkšanos.

Interneta veikala funkcijas sevī ietver visu nepieciešamo, lai Jūs varētu pārdot preces caur internetu.


Lasīt tālāk…

Preču katalogs

Mājas lapu izstrāde, piedāvājumā: preču katalogs (kategoriju, ražotāju un preču pievienošana, rediģēšana, dzēšana).

Preču rādīšana kataloga veidā ir lielisks risinājums, kā cilvēkiem ērtā veidā parādīt vairākas preces vienā lapā. Parasti preces katalogā var izvietot 3-4 kolonnās un 4-5 rindās, kopā vienā lapā var parādīt 12-20 preču (tas ir optimāls variants, bet iestatījumus var mainīt, tādējādi rādot vēl mazāk vai vairāk preču katrā lapā). Preces var rādīt arī tabulas veidā vienā kolonnā.

Katrā preču kategorijā tiek rādītas preces – mazas bildes, zem kurām ir preču nosaukumi, un vēl zemāk kategorijas, ražotāji vai cenas, ja vien tas ir norādīts. Var iestatīt, lai apmeklētāji varētu kārtot preces kategorijā pēc cenas, nosaukuma vai ražotāja.

Pievienojot vai rediģējot preci, var norādīt tās cenu, kura attēlosies katalogā. Katrai precei var pievienot aprakstu, kā arī atsevišķi pievienot vairākas bildes, tad uz katras uzspiežot, tās atveras palielinātas. Precei var norādīt kategoriju un ražotāju, pēc tam arī veidot atsevišķu sadaļu ar ražotājiem.
Lasīt tālāk…

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.