Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Kā izveidot blogu

Bloga izveides risinājumu ir diez gan daudz. Apskatīsim 2 veidus, kas tiek piedāvāti Latvijā, lai Jūs varētu izveidot savu blogu:

Bezmaksas variants: bezmaksas mājas lapu izveides sistēmā http://1s.lv varat izveidot blogu bez maksas. Pašas svarīgākās funkcijas tiek pildītas. Jūs varat veidot / rediģēt / dzēst rakstus, noformēt tos, pievienot attēlus. Paša bloga izskatu ir iespējams mainīt. Kā arī var izvietot video, mūzikas atskaņotāju, čatu, forumu un daudz ko citu.

Maksas variants: piesakieties uz mājas lapas izstrādi, pietiks ar pašu lētāko variantu, lai varētu iegūt savā rīcībā blogu, kas pildīs galvenās funkcijas. Bloga izskats un kādas citas detaļas tiks pielāgotas Jūsu vēlmēm.

Lietotāju reģistrācija un Forums

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: lietotāju reģistrēšanās un autorizēšanās iespējas. Lietotāju pievienošanas, rediģēšanas un dzēšanas iespēja. Foruma izveide, tā kategoriju un ierakstu pievienošana, rediģēšana un dzēšana. Dažādi foruma iestatījumi.

Vēlaties padarīt savu mājas lapu daudz interaktīvāku? Tad noteikti noderēs forums Jūsu mājas lapā, kur apmeklētāji vai lietotāji varēs brīvi izpaust savas domas, izteikt kādus ieteikumus un veidot viņiem interesējošas diskusijas apspriešanai.
Lasīt tālāk…

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.