Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

E-pasta mārketinga bāze

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: forma apmeklētāju parakstīšanās uz jaunumiem, masveida e-pasta vēstuļu izsūtīšanas iespēja, kā arī atrakstīšanās no jaunumiem.

E-pasta mārketings ir ļoti labs līdzeklis klientu/apmeklētāju atkārtotai mājas lapas apmeklēšanai. Izmantojot e-pasta mārketingu var informēt cilvēkus par dažādiem jaunumiem – akcijām, jauniem piedāvājumiem un aktualitātēm. Tātad tā ir arī iespēja, piesaistīt cilvēkus mājas lapas atkārtotai apmeklēšanai, un tādējādi uzņēmumiem ir iespēja gūt papildus ienākumus no šāda veida reklāmas.
Lasīt tālāk…

Rakstu komentēšana

Mājas lapu izstrādes piedāvājumā: rakstu komentēšanas iespēja (priekš apmeklētājiem un/vai reģistrētajiem mājas lapas lietotājiem). Komentāru pievienošana un dzēšana.

Komentāru sniegšana mājas lapas apmeklētājiem dod iespēju izteikt savus viedokļus par noteiktām tēmām, tādējādi mājas lapu padarot interesantāku. Lai sniegtu komentārus, mājas lapā nepieciešama komentāru forma, caur kuru var uzrakstīt komentāru. Izstrādājot mājas lapu, tāda forma tiek integrēta mājas lapā. Papildus sniedzot komentāru, komentētājs varēs pievienot arī savu vārdu un e-pastu.
Lasīt tālāk…

Mājas lapu izstrāde pieejama pasūtīšanai vietnē www.eurowebs.eu.