Esiet sveicināti!

Mēs mājas lapu izstrādē izmantojam mūsdienīgus risinājumus, kas ļauj samazināt izstrādes termiņus, un līdz ar to arī cenas. Šeit esošie mājas lapu izstrādes varianti (Vizītkarte, Korporatīvā, Biznesa un Individuālā) ir veidoti tā, lai mājas lapu izstrādi varētu atļauties gandrīz jebkurš! Un tagad mājas lapu izstrādes process ir vēl atvieglotāks - tikai 5 soļos, izvēlies sev izdevīgāko variantu!

Mājas lapas uzlabošana

Mājas lapu izstrāde, pakalpojums: mājas lapas uzlabošana.

Nav pasaulē tādas mājas lapas, kuru nevarētu attīstīt un uzlabot, lai arī cik daudz programmētāju strādātu pie kāda pasaulē populāra portāla, bet vienmēr atradīsies kaut kas tāds, ko varētu uzlabot. Kā par spilgtiem piemēriem varam ņemt tādus portālus kā google.com, facebook.com, youtube.com vai latviešu portālus: inbox.lv, draugiem.lv, pie šiem portāliem strādā daudzi programmētāji, bet labošanas un uzlabošanas darbi šajos portālos vienmēr atrodas.

Arī Jūs varat izmantot finanses savas mājas lapu uzlabošanai, bet ņemiet vērā, ka tēriņi var būt tik pat kā neierobežoti par šo pakalpojumu, jo mājas lapas uzlabošana prasa daudz darba un līdz ar to arī finanses, un pats process nenotiek lielos ātrumos, jo programmēšanas darbs prasa augstu precizitāti, daudz laika un pacietības, jo teju vai katrs simbols mājas lapas kodā spēlē svarīgu lomu mājas lapas darbībā.
Lasīt tālāk…

Blogs par mājas lapu izveidi

Šajā blogā tiek veidota informācija par mājas lapas izveidi – bez algotiem programmētājiem un programmēšanas zināšanām!

Tātad, vai vēlies tikt pie jaunas mājas lapas? =)
Lasīt tālāk…